• 6 770 780
  • E - R 8:30 - 17:00

Flexcom Solutions - lihtsad ja tõhusad andmete haldamise lahendused

FLEXIDATA'ST LÄHEMALT

TEHNILINE TAUST

FlexiData on veebipõhine lahendus, mis kasutab modernseid veebitehnoloogiaid ning on mugavalt ligipääsetav nii arvuti, tahvelarvuti, kui ka nutitelefoniga kõikjalt, kus on olemas internetiühendus. Kasutame oma töös kiirarendusraamistikku, mis annab olulise ajalise ja rahalise eelise võrreldes traditsiooniliste lahendustega. Seeläbi suudame pakkuda väga paindlikke süsteeme konkurentsivõimelise hinnaga.

Kuna süsteem on veebipõhine, siis on lihtne vajadusel seadistada ka ekstranet'i funktsioon, mis annab võimaluse Teie klientidel ja koostööpartneritel süsteemi sisse logida ning seal lubatud andmeid vaadata või toiminguid teha.

VÄIKSEMATELE ETTEVÕTETELE

Oleme loonud väga erineva mahuga lahendusi erineva suurusega ettevõtetele. Väiksemates ettevõtetes võib süsteem katta suure osa ettevõtte funktsioonidest ning seetõttu ei pruugi olla üldsegi vajadust nt. suuremahulise majandustarkvara järele, mille soetamise, juurutamise ja ülalpidamise kulud on kordades suurememad meie lahendusega seonduvatest kuludest.

Meie süsteem on võimeline katma suurema osa väiksema ja keskmise suurusega ettevõtte funktsioonidest, s.h. päringute ja tellimuste käsitlemine, laohaldus, ostutegevus, juhtimissüsteemi dokumentide haldus, toodete andmebaas koos dokumentatsiooniga, tööde ja tegevuste planeerimine, seadmete register ja hoolduskava, kliendikaebuste ja tarnija reklamatsioonide käsitlemine jpm.

SUUREMATELE ETTEVÕTETELE

Suuremates ettevõtetes, kus on kasutusel majandustarkvara, on meie lahendus tavaliselt majandustarkvaras olevate lünkade täitmiseks. Nt. puudub majandustarkvaras pahatihti seadmete haldamise ja hooldamise osa, kliendikaebuste käsitlemise võimalus, tootmise ja tegevuste planeerimine jpm.

KOKKUVÕTTEKS

Olenemata Teie ettevõtte suurusest ja profiilist aitavad meie lahendused teha teie tegevused tunduvalt efektiivsemaks ja selgemaks, kasvatades samas ka teie mainet klientide ja koostööpartnerite silmis.

Kindlasti on paljudele teist tuttav olukord, kus info või dokumendi otsimine arvuti kataloogide rägastikust viib suure osa tööpäevast. Kui lõpuks õnnestub otsitu leida, siis ei ole omakorda kindel, kas tegemist on ikka viimase kehtiva info või failiga.

Või siis on kasutusel kümneid Exceli tabeleid, mille üle teil enam mingit kontrolli pole. Andmed on hajutatud erinevate failide ja asukohtade vahel ega ole mingilgi moel ühtne tervik.

Teeme segadusele lõpu!

IDEEST TEOSTUSENI

IDEE

Kaardistame koos kliendiga hetke olukorra ning loome kontseptsiooni soovitud lahendusest. Kontseptsiooni põhjal koostame arendus- ja juurutusplaani.

TEOSTUS

Loome, testime ja paigaldame süsteemi vastavalt arendus- ja juurutusplaanile. Vaatame koos kliendi esindajaga valminud lahenduse üle ja vajadusel teeme veel nö. peenhäälestuse.

"GO-LIVE"

Vajadusel impordime andmed olemasolevatest andmebaasidest ning anname süsteemi igapäevasesse kasutusse. Viime läbi juhendamise võtmeisikutele ja kasutajatele.

© 2023 Flexcom Solutions OÜ
Kasutuskogemuse parandamiseks kasutame lehel "küpsiseid".
Nõustun Keeldun