• 6 770 780
  • E - R 8:30 - 17:00

INFO JAGAMISE OLULISUS ORGANISATSIOONIS

Info jagamine oma töötajatega on üks võtmetegijaid organisatsiooni edukuse tagamisel. See on üks lihtsamaid ja tõhusamaid juhtimistööriistu, mis nõuab suhteliselt vähe ressurssi, kuid mille tulem on sageli hindamatu.

Inimene on oma loomult uudishimulik ja infojanune. Igasugune ettevõttega seotud info jagamine parandab töötaja teadlikkust firmas toimuvast ning tekitab töötajas alati teatud määral rahulolutunnet. Ettevõtte käekäigu ja oludega kursis olemine annab töötajale kindlustunde, et asjad on kontrolli all ning midagi „suurt“ ei ole tema seljataga toimumas.

Vaatamata väga heale kommunikatsioonikeskkonnale ettevõttes tekib töötajatel inimloomusele omasest ammendamatust uudishimust tulenevalt siiski sageli eeldus, et kuskil on olemas oluline info, mida temaga jagatud ei ole. Seega on olulistel teemadel aeg-ajalt hea jagada ka infot stiilis „olukord on meil selline ning uusi arenguid hetkel ei ole“.

Kokkuvõtteks võib öelda, et info jagamine:

  • Parandab töötajate motivatsiooni - töötajad tunnevad, et neid peetakse piisavalt oluliseks, et nendega infot jagada;
  • Annab töötajatele kindlustunde, et midagi olulist nende seljataga ei toimu;
  • Parandab töötulemusi (motiveeritud ja rahuloleva töötaja töötulemused on kahtlemata paremad);
  • Väldib kuulujutte - kuulujuttude põhjal võivad inimesed teha oma töös valesid otsuseid, mis ei ole ettevõttele kasulikud;
  • Paneb inimesed tundma ennast organisatsiooni osana ja seega muudab töötajad lojaalsemaks.

Eeltoodust tulenevalt oleme FlexiData arendamisel panustanud väga palju just info jagamise funktsioonidesse. Meie lahenduse avalehel on sageli ettevõtte strateegia ja eesmärgid, ettevõtet puudutavad artiklid ja uudised, lähenevad koosolekud jpm.

Samuti oleme loonud mitmeid lahendusi, kus FlexiData’s olevat infot kuvatakse nt. kontoris, puhkeruumis või tootmises asuvatel digitaalsetel ekraanidel teksti, tabelite või graafikute kujul.

Kas Teie organisatsioonis on info jagamise protsess ja vahendid piisavad?

© 2024 Flexcom Solutions OÜ
Kasutuskogemuse parandamiseks kasutame lehel "küpsiseid".
Nõustun Keeldun